Jūsų drabužinė.lt siūlo Jums didelį asortimentą, visos prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu Lietuvos Paštu. Pristatymas užtrunka apie 2-14 d.d. Priklausomai nuo prekės pristatymo termino.

Jums į namus ar darbovietę prekės išsiunčiamos Lietuvos paštu per 2-14 darbo dienas, prekes gausite į artimiausią pašto skyrių. Į Jūsų pašto dėžutę atkeliaus pranešimas apie gautą siuntą. Su šiuo pranešimu ir asmens dokumentu nuėję į nurodytą pašto skyrių galėsite atsiimti prekes.

Taip pat išsirinktas prekes galite pasimatuoti ir nusipirkti iš mūsų biuro adresu Veiverių g. 134-209, Kaunas (Aleksoto verslo centras). Prašome, prieš atvykstant išsirinkti konkrečius modelius kuriuos norėsite pamatuoti.
Registruokite sau patogų vizito laiką telefonu 8 620 21 620, asm. žinute socialiniuose tinkluose ar el. paštu.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Klientui pageidaujant, prekes pristatome ir į kitas šalis. Susisiekite su mumis el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

IKI malonaus, Jūsų drabužinė kolektyvas.